3 Temmuz 2010

Hayatın Renkli Sayfaları -vol 2

Sayfalar göz yaşlarıyla ıslandığında eskisi kadar rahat okunamazlar ne kadar renkli olsalar da..
Yüzündeki o mutlu gülümseme kayboldu.Boşluğa bakar oldun artık.Boğazında hiç gitmeyen bir düğüm varken zihninde geçen 3 aydan kalan kısa metrajlı filmleri izliyorsun dimi ?
Meydandaki İlk karşılaşmanızda gözlerinin içi gülüyordu, dün sadece sadece kanlanmış ve ıslak bir çift göz gördüm ben.Hayallerin uçup gitti mi yoksa ? İçinde anlam veremediğin birbirine dolanmış duygular var mı seninde ? Şuan onsuz kadehini kaldırırken daha önce onunda bu odada olduğunu anımsayıp gözlerinden damlalar düşüyormu ? Daha önce onunla oturduğun koltuğa yalnız başına oturdugunda çıldıracak gibi oluyormusun ? İşte kaybetmek aynen böyle bişey.
Ama sonunda ayrılık olsa bile sırf onun huzuru-mutluluğu-geleceği için aldığın kararlar aklına geldiğinde yüzüne bir tebessüm oturuyor dimi ? İşte sevmek de aynen böyle bişey.
Güzel başladı ve güzel bitti.
Herşeye rağmen hayat devam ediyor.
Sonunun böyle olacağını nerden bilebilirdin ki ?
O sonunun böyle olacağını nerden bilebilirdi ki?
Hangi aşk adil ki ..?

04.07.2010*

Karmakarışıklaşmaktan kastınız bu olsa gerek*

İlk buluştuğumuz günü hatırlıyorum sevgilim..
Gri eşofmanlarınla mor bir t-shirt vardı üzerinde ve sürekli tebessüm eden masum yüzün.Bugun odamın duvarına yazdığın 4 kelimelik bir cümle dalga geçti benimle.Birlikte çekindiğimiz fotoğraflara baktım saatlerce.Sırf sen yokken senden bişeyler kalsın diye sıktığın o parfümünün kokusunu çıkartamıyorum hayatımdan.Sen gittin ama kokun hala buralarda bi yerlerde hissedebiliyorum.Şuan yanımda olmaman değil bir daha hiç yanımda olamayacak olman benim içimi acıtıyor.Belki ordan mutlu gibi gözüküyorum ama hiçbir şey dışarıdan görüldüğü gibi değildir bunu da sen öğrettin bana .Aslına bakarsan düşünüyorum da geçen zaman bizi eskitti değilde eksiltti gibi sanki ha ne dersin.Belki de ben bunları yazarken sen gözlerini karartmış benden ne kadar nefret ettiğini anlatıyorsun o çok sevdiğin arkadaşlarına kim bilir.Her şeye rağmen mutlu olmanı dilerim..
Şimdi içmem lazım..

02.07.2010*

SİNİRLENMEYE BAŞLIYORUM

Şu amına koydumun hayatında her an insanın başına herşey gelebilir hertürlü zor durumda hertürlü çaresizliği yaşayabilirsiniz o yüzden insan...